Pelėsių naikinimas ir profilaktiniai darbai

Porozid®

Porozid

„Porozid” – tai produktas, sukurtas specialiai vidinėms patalpoms. Jo sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, chloro ar hipochlorito, kaip daugelyje kitų aerozolių pelėsiams naikinti. produktas susideda iš fungicidų ir antiseptikų, kurie stabdo daugelio mikroorganizmų ir pelėsinių grybų augimą bei dauginimąsi.

Porozid savybės

  • Nedirgina kaip kiti produktai, kurių sudėtyje yra hidrochlorido ar deguonies daliklių, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio žmonėms ar naminiams gyvūnams.
  • Gali būti naudojamas virtuvėse, maisto įmonėse ir ant jautrių paviršių, tokių kaip oda, mediena, tekstilė, tapetai ir t. t.
  • Sudėtyje nėra laisvojo chloro ar chlorą skaldančių chemikalų ir deguonies.
  • Veikia keletą mėnesių.

Tiekiamų produktų vienetai: buteliukai (taip pat su purkštukais) 0,5 l; PE bakelis 10 l.

Pelėsio susidarymo priežastys

Dažnai dėl padidėjusios drėgmės vietomis patalpose pradeda augti pelėsiniai grybai (tokios vietos dar vadinamos pelėsių vejomis). Fasadų, siūlių ar kitų medžiagų paviršių nesandarumas lemia sienos drėgnumą.

Drėgmės padidėjimą lemia ir kiti veiksniai, tokie kaip maudymasis duše, skalbimas, virimas ir t. t., kurių metu susikondensavęs vanduo drėkina sieną. Kiekviename bute ar biure aptinkamos vietos, kuriose yra padidėjęs vandens garų kiekis (pvz., vonios kambarys, dušo kabina, virtuvė ir t. t.), todėl tos vietos tampa ypač pažeidžiamos ir prieinamos pelėsiui. Ta pati problema gali atsirasti ir ant lubų bei kambarių kampuose, kur sumažėjęs oro srautas, dėl kurio drėgmė kondensuojasi ant šaltos sienos. Tokiu atveju izoliacija nepadės.

Tačiau pelėsiniai grybeliai dauginasi tik tuomet, kai aptinka tinkamas gyvenimo sąlygas (pakankamą drėgnumą ir maistą). Šie pelėsiniai grybeliai maitinasi tapetuose ar dažuose esančia celiulioze. Tad jei nėra galimybės pašalinti antrą jų pragyvenimo šaltinį, reiktų padaryti paviršių, ant kurio pelėsis dauginasi, netinkamu gyventi.

Mes išsaugosime kas Jums brangu!