Pastatų hidroizoliacija

Porofin®

porofin

„Porofin®“ priklauso taip vadinamoms hidrofobizuojančioms hidroizoliacijos medžiagoms, kurios įšvirkščiamos į mūrines sienas. Dėl to jis pristatomas injekciniuose buteliukuose su specialiais injekciniais kamštukais. Iš čia kilo paprastas naudojimo būdas.

Tiekiamų produktų vienetai: injekciniai buteliukai 500 ml.

Porofin® naudojimas

Porofin® ir Porofin-Press savybės

  • Skirtingai nei kitos priemonės, Porofin® ir Porofin-Press neužkemša statybinių medžiagų porų, o padaro statybinę medžiagą atsparią vandeniui ir palieka poras atviras.
  • Po hidroizoliacijos siena išdžiūsta ir porose vėl atsiranda oro, o ne „sutirštėjusio” vandens. Naudojant Porofin® ir Porofin-Press siena atgauna savo natūralią šilumos izoliaciją, todėl neturėtumėte baimintis kondensacijos problemų.
  • Siena liks sausa tiek viduje, tiek išorėje.
  • Sienose esantis vanduo nebus paslėptas kaip po įprastų hidroizoliacijos sistemų veikimo, kurios palieka vandenį sienoje, nes jos sutankina vandens išėjimą, o ne įėjimą į sieną.
  • Porofin® ir Porofin-Press veiksmingumas yra itin ilgalaikis.
  • Hidroizoliacija iš vidaus.

garantie

Porofin-Press

porofin-press

„Porofin-Press“ – tai profesionali hidrofobizuojanti priemonė, skirta hidroizoliacijai. Ji pritaikyta mechaniniam mūrinių sienų įšvirkštimui ir garantuoja trumpą apdorojimo laiką bei minimalų šiukšlinimą statybvietėse.

Panaudojus „Porofin-Press“ siena lieka sausa ir iš vidaus, tad tinkavimas yra nebūtinas. Esant būtinybei, siena turėtų būti tinkuojama paprastu akytu kalkiniu arba kalkiniu ir cementiniu tinku. Žinoma, taip pat galima naudoti itin akytą sterilizuotą tinką. Neturėtų būti naudojamas cementinis ar blokuojantis tinkas, tepamasis dumblas ir kitos tankios bei nelaidžios medžiagos, kurios stabdo sienose esančio vandens garavimą, nes būtent tai ir yra didžiausios statybinės-fizikinės klaidos.

Taigi, sienose esantis vanduo nebus paslėptas kaip po įprastomis „hidroizoliacijos sistemomis“, kurios, pavyzdžiui, susideda iš: 1-o horizantalaus gelio-blokavimo, dvieilio + 2 skystų „Megahermetik“ dažymų + 2 sluoksnių blokuojančio dumblo + 1 sluoksnio blokuojančio tinko + 1 sluoksnio dezinfekuojančio tinko.

Tiekiamų produktų vienetai: statinė 200 litrų; IBC 1000 litrų.

Mes išsaugosime kas Jums brangu!