Fasadų apsauga

Lotupor

lotupor

„Lotupor” – tai skystas polimerinis sprendimas, kuris, dėl savo neįtikėtino valkšnumo, įsiskverbia giliai į statybinę medžiagą. Įsiskverbęs į statybinių medžiagų poras „Lotupor” padengia porų sieneles plona, tačiau itin hidrofobine polimerine plėvele.

Pačios poros neužsikemša, o išdžiūvusios lieka atviros, todėl vandens garai gali išgaruoti iš sienos. Tai svarbu ne tik tam, kad siena išdžiūtų, bet ir tam, kad ji išliktų sausa ilgam.

Pirmiausia, puikų „Lotupor” pasiskirstymą drėgnoje akmeninėje sienoje lemia tai, kad jis yra netirpus vandenyje, tad negali susimaišyti su sienoje esančiu vandeniu, be to, polimero molekulės išsidėsčiusios Piko srityje ir taip pat yra maždaug 1000 kartų mažesnės už nanodaleles. Tad „Lotupor” „dalelės“ yra maždaug 1 mln. kartų mažesnės už mikroemulsijos daleles.

Tiekiamų produktų vienetai: buteliukai 1 l ; PE bakelis 10 l; statinė 200 litrų; IBC 1000 litrų.

Lotupor savybės

  • Tai ekologiškas produktas, skirtas fasadų apsaugai nuo vandens ir purvo įsiskverbimo. „Lotupor” sudėtyje nėra silicio rūgšties, druskų ir šarmų, kurie galėtų sienoje atgaminti higroskopines ar kitas druskas.
  • Sukonfigūruotas pagal profesionalių hidrofobizavimo darbų specialistų darbo įrankius.
  • Pritaikytas greitam, patikimam ir universaliam naudojimui.
  • Po naudojimo praktiškai nematomas, tinkamas visiems mineralinių paviršių tipams, fasadams, trinkelėms ir t. t.
  • Ypatingas efektas – tai fasadų šilumos izoliacijos optimizavimas, kuris negali išoriškai pasikeisti (paminklų apsauga).
  • Impregnuotas fasadas išdžiūva iki <1 % drėgmės. Tai reiškia, kad iš impregnuoto fasado sutaupoma 20–30 % energijos.

 

Naudojimas

Tobula fasado apsauga

Fasadų hidrofobizavimas ilgainiui gali išspręsti ne tik problemas, kilusias dėl atsiradusio pelėsinio grybelio gyvenamosiose patalpose, bet ir dėl išorinių sienų džiovinimo padidinti patalpų
šilumos izoliaciją iki 30 %.

Be to, fasadai dar ilgai lieka švarūs ir nežaliuoja. Mineralinėmis medžiagomis ir dispersiniais dažais padengtus fasadus galima hidrofobizuoti „Lotupor’u” ir apsaugoti nuo purvo nuosėdų bei kitų nešvarumų. Dėl įprasto dažymo ir „Lotupor” apdirbimo galima pasiekti fasadų švarą, kurią kitu būdu galima pasiekti tik naudojant brangius dažus iš silikoninių dervų. Šių dažų privalumas yra tas, kad galima rinktis bet kokią patinkančią spalvą.

Akmeninių paviršių hidrofobizavimas „Lotupor” apsaugo nuo dumblių ir sąmanų, taip pat palengvina dulkių ir kitų nešvarumų valymą nuo jų. Išvalius dumblius nuo paviršių, jie lieka neslidūs net ir po lietaus.

Mes išsaugosime kas Jums brangu!