Betono remontas, įtrūkimų presavimas dervomis

PlastaPox® UW

plastoboxuw

„PlastaPox UW” – tai speciali dvikomponentė sintetinė medžiaga epoksidinės dervos pagrindu, kuri užspaudžia betono ar mūrinio įtrūkimus, taip pat tuščias vietas hermetizavimo nuo vandens metu.

Po komponentų sumaišymo priemonė iš karto tampa paruošta naudoti. Po paruošimo priemonė turi būti panaudota per 30 minučių (2 kg priemonės veikimo laikas yra apie 40 minučių, esant 18°C temperatūrai), kadangi vėliau priemonė taps klampi ir netinkama naudoti. Sienos įšvirkštimo metu naudojimo laikas padidėja iki 2–3 valandų, per kurį „PlastaPox UW” plonai pasiskirsto per visą plotą. Specialus „PlastaPox UW” modifikavimas garantuoja puikų sustingimą net ir po vandeniu, sukibimą ant drėgnų paviršių ir taip pat puikų suderinamumą su „Porofin”. Taip tampa įmanoma vandeniui atsparių kombinuotų barjerų gamyba.

Tiekiamų produktų vienetai: buteliukai 1 kg; PE bakelis 10 kg; statinė 200 kg; (kiekvienas komponentas).

PlastaPox® UH

plastapoxuh

„PlastaPox® UH“ – speciali dvikomponentė sistema epoksidiniu pagrindu. Sukimbanti derva, skirta dinamiškam senojo ir naujojo betono sujungimui, taip pat ir kitoms panašioms statybinėms medžiagoms.

Yra daug priežasčių, dėl kurių reikia naujo betono sluoksnio arba išlyginimo ant senojo betono, arba išlyginimo, kuris turi būti padengtas plonu sluoksniu. Joms priklauso papildomai tiesiami šlaitai, pažeistų vietų ir įtrūkimų remontas, paviršių atgaivinimas plonu, nesusidėvinčiu išlyginimu ir t. t., taip pat rekonstrukciniai darbai, kurių metu betoninis paviršius turi būti sugriautas, o vėliau papildytas nauju betonu, priklauso toms panaudojimo sferoms, kurioms reikia gerai sukimbančio sluoksnio. Su „PlastaPox UH” galima puikiai išspręsti šią problemą.

Naudojant „PlastaPox UH”, tarp naujojo ir senojo betono susidaro tvirtas ryšys, dėl kurio, esant dideliam slėgiui, lūžta ne sukibimo vieta, bet pats betonas.

naujas-senas-betonas

Tai priklauso plonam išlyginimo ir betono sluoksniui, kurie ištempiami ant seno hidrotuoto betono ar išlyginimo, net jei jie yra neapsaugoti nuo didelės apkrovos, kurią gali sukelti keltuvai su kietais ratukais. Papildomai sukuriami šlaitai gali praktiškai išsitempti iki nulio (iki 1,5 – vieno grūdo storio) be susirūpinimo, kad plonai ištemptas išlyginimo sluoksnis galėtų atšokti.

Tiekiamų produktų vienetai: buteliukai 1 kg; PE bakelis 10 kg; statinė 200 kg; (kiekvienas komponentas).

Mes išsaugosime kas Jums brangu!