Betono ir kitų pastato dalių hermetizavimas

PlastaDur® P

plastadur-p

„PlastaDur® P” – Tai skysta dvikomponentė sintetika, kuri, padengus betoną ar betono lyginimą, praktiškai nepalieka jokio dažų sluoksnio bei giliai įsiskverbia į medžiagos vidų ir ten sukietėja.

„PlastaDur P” – tai gerai į vidų įsiskverbianti sintetika, kuri dėl kelių optimizacijų jau nuo 1967 metų atveria daugybę betono ar cemento lyginimo naudojimo galimybiųDidelis kapiliarinis aktyvumas suteikia itin puikų valkšnumą ir vidinį įsiskverbimą į statybinę medžiagą. Gretinant hidrofobines impregnavimo priemones (pvz., „Lotupor”) su „PlastaDur-P”, pastarasis garantuoja paviršių vandens garų difuzijos atsparumą, statybinių medžiagų paviršių stiprumą ir blokuojantį sluoksnį, kuris taip pat apsaugo nuo hidrostatinio slėgio.

Lyginant su kitomis priemonėmis, „PlastaDur P” yra visiškai sandarus, naudojant kartu su organiniais tirpikliais, nafta, vandeniu, kurio sudėtyje yra ploviklio. Tokios sukietėjusios plastmasės savybės, kaip atsparumas vandeniui, mineralinėms medžiagoms, tirpikliams, rūgštims, šarmams, išmetamosioms dujoms, oro sąlygų poveikiui ar erozijai, suteikia apdorotoms statybinėms medžiagoms papildomas teigiamas plastmasės savybes. Dėl papildomų sintetinių mineralinių užpildų medžiagų didėja apdirbtų statybinių medžiagų paviršių patvarumas. Statybinė medžiaga tampa atspari skysčiams ir kenksmingiems aplinkos veiksniams.

Betono ir cemento išlyginimų irimas išvengiamas, net ir esant didelėms apkrovoms. „PlastaDur P” apdirbimas 20 kartų padidina cementinių išlyginimų atsparumą slėgiui. Tokiu būdu padidėja betono / cementinio išlyginimo atsparumas dilimui, kurį sukelia intensyvi transporto apkrova. Paviršiai turėtų būti impregnuojami 15–30 minučių intervalu, iki tol, kol nepasiekiamas visiškas betono paviršiaus prisotinimas. „PlastaDur-P” įsiskverbia iki 20 mm statybinės medžiagos gylio, taip pat iki 40 mm cemento išlyginimo, kalkių skiedinio, gipso, plytų ir kt. medžiagų gylio ir ten sukietėja. Pagrindinės sudėtinės medžiagos – kvarcinis smėlis, žvyras ir t. t. įgauna papildomą atsparų elastingą sinteninį junginį. Be to, anksčiau buvusios poros užkemšamos sukietėjusia sintetika ir užsandarinamos.

Tiekiamų produktų vienetai: buteliukai 1 kg; PE bakelis 10 kg; statinė 200 kg; (kiekvienas komponentas).

PlastaDur® S

plastadur-s

„PlastaDur® S” – tai plataus naudojimo dvikomponentė danga (sudėtyje yra tirpiklio), pasižyminti atsparumu cheminiams produktams. 

Produktas tiekiamas 6 standartinių spalvų ir pagal užsakymą išsirenkamas atspalvis. Specialus produkto panaudojimas – tai cisternų, rezervuarų, vamzdynų, saugojimo bunkerių, taip pat mašinų, įrenginių, konstrukcijų, sienų, grindų ir t. t. padengimas priemone, apsaugančia nuo rūgščių, šarmų ir kitų cheminių medžiagų korozijos. „PlastaDur S” daugiausia susideda iš epoksidinės grupės, kuri kietėjant itin mažai susitraukia, todėl priemonė pasižymi cheminiu atsparumu ir savaiminiu sukibimu su daugeliu medžiagų, taip pat dėl specialių tvirtų medžiagų pasižymi atsparumu dilimui. „PlastaDur S” buvo naudojamas jau nuo 1961 metų, taigi sukaupta daugiametė priemonės naudojimo patirtis.

„PlastaDur S” yra itin atsparus šarmams, rūgštims, aliejams, daugumai tirpiklių ir kitoms cheminėms medžiagoms. Pagrindinė pritaikymo sritis – tai betoninių arba metalinių plotų padengimas, kurie turi būti apsaugoti nuo koroziją sukeliančių cheminių medžiagų. Kitas panaudojimo būdas – tai vidinis rezervuarų, siloso bokštų ir kitų rezervuarų padengimas, kuriuose laikomi kieti arba skysti chemikalai ir jei jie turi būti maišomi.

„PlastaDur S” naudojimas prasideda nuo nedidelių 200 l talpos maišytuvų ir baigiasi dideliais 10 000 l talpos maišytuvais, talpyklomis nuo 1000 iki 5000 m3, specialiais tankeriais, skirtais cheminėms medžiagoms vežti, cisternomis, metaliniais ir betoniniais šuliniais, kanalizacijos valymo įrenginiuose įrengtų neutralizavimui skirtiems betoniniams baseinams, cheminių reaktorių įrangos stelažams, kaminų vidiniams metaliniams dangčiams, metaliniams ir betoniniams maudymosi baseinams, gamyklų betoninėms grindims ir chemikalų pakuotėms, sidro, sulčių, džemų, konservų, vyno, alaus, prieskonių gamykloms, cukraus, makaronų fabrikams, duonos kepykloms, ganykloms, mėsos gamykloms, raugintų kopūstų fabrikams, pieninėmis, aviacinių turbinų remontui ir t. t.

„PlastaDur S” yra atsparus daugiau kaip 1200 išbandytų cheminių medžiagų.

Tiekiamų produktų vienetai: skardinė (iš baltos 2-K skardos) 10 kg; statinė 200 kg; (kiekvienas komponentas).

Mes išsaugosime kas Jums brangu!